DMPB – stížnost na dispečink

Dobrý den.

Dobrý den.

Jindřich Dostál mě na Ondrouškove vyhodil z, vyhodil mě bezdůvodně z tramvaje, použil fyzického násilí. Žádám foukání a jdu okamžitě za Johnem. Žádám aby byl vystřídán, co si ten kurva vo mě, co si ten hajzl dovoluje. Má jedničku, teď bude někde u Přístaviště.

Která to byla?

Proč mě vyhodil, co si to ke mně kurva dovoluje, proč mě neustále napadá? Já ho zabiju. Jestli ho okamžitě nevystřídáte, tak jak pojede z Řečkovic, tak ho domlátím mezi cestujícíma. Já se jmenuju Petr Šeda, bydlím v Bystrcu, zajímám se o městskou hromadnou dopravu, napsal jsem platnou stížnost.Vystřídat! Mě nebude mlátit mezi cestujícíma. Co si to dovoluje?

Která to byla jednička?

Nevím, nevím. Já jsem nastoupil, přišel ke mně, bezdůvodně mě vyhodil, všechny tašky mě vyhodil na zem, zbil mě a ještě měl tu drzost říct: „Ty pičo, ty se mnou už nikdy nepojedeš!“ Co to máte za řidiče?

Jo tak já, mě se neptejte, já je nevy, nepřibírám.

Pane dispečer, nezlobte se, ale mě to tak dožralo. Já vím, mě možná znáte, znáte můj problém. Ale to co si dovolil on už je vrchol. Já jdu za náměstkem a tenhleten incident bude v Blesku. Jestli to nevyrovnáme.

No já to nemůžu vyrovnat, já to můžu předat pouze na středisko.

Ale ještě dneska to bude v Blesku a v Televizních novinách.

Prosím?

Chcete, chcete takovou populaci? Ten člověk jezdí… Co si to dovoluje vůbec?

No škoda, že..

Cestující měl chování slušné. Já ho zabiju. Jestli ho nevystřídáte, tak já si na něho ještě teď počkám u Semilassa…

Já ho vystřídat nemůžu, může ho vystřídat pouze vozovna.

Dobře, ale něco Vám řeknu, u Semilassu poteče krev a za to já Vám ručím. Vystřídáte Jindřicha Dostála nebo ho zabiju mezi všema cestujícíma!